19 februar 2011

Butalci

Mislim, da je dobro in prav, da obstaja tednik, kot je Demokracija, ki je izrazito na strani SDS, želel pa bi si dobrega analitičnega novinarstva na njegovih straneh.
Žal je v njem preveč skrajno enostranske zagrizenosti. Tokratna naslovnica dobro kaže raven tega časnikarstva:



Ni komentarjev:

ZASTAVA NA TRIGLAVU: JE ŠE KJE KAK KOT BREZ POLITIKE?

Mesec dni nas loči od pete obletnice dogodka na Kredarici, ko se je sredi pandemije kovida skupina mladih "petkovih protestnikov" ...